پاک کردن لکه کلم بروکلی

پاک کردن لکه کلم بروکلی

توجه: پس از مشاهده لکه در اسرع وقت لکه ها را پاک کنید. هرچه لکه قدیمی تر باشد، پاک کردن آن دشوارتر خواهد بود.قبل از شستن لباس‌های قابل شستشو، همه روش‌های حذف لکه باید اعمال شوند. لکه هایی که شسته و خشک شده اند تقریباً غیر ممکن است پاک شوند.

فهرست مطالب

زمان مطالعه متن 4 دقیقه 

4.4 از 5 امتیاز

لکه کلم بروکلی روی لباس ممکن است باعث ایجاد ناراحتی و ناخوشایندی شود، اما می‌توانید با استفاده از روش‌های زیر به راحتی آن را پاک کنید:

پاک کردن لکه کلم بروکلی

 

پاک کردن لکه کلم بروکلی از لوازم داخلی

آنچه شما نیاز خواهید داشت

 1. مواد شوینده

مراحل تمیز کردن

 1. یک (1) قاشق غذاخوری مایع ظرفشویی را با دو (2) فنجان آب خنک مخلوط کنید.
 2. با استفاده از یک پارچه سفید تمیز، لکه را با محلول شوینده اسفنج کنید.
 3. آنقدر محلول بریزید تا مایع جذب شود.
 4. مراحل 2 و 3 را تکرار کنید تا لکه از بین برود.
 5. با آب سرد اسفنج کنید و با پارچه خشک کنید تا محلول شوینده پاک شود.

پاک کردن لکه کلم بروکلی از روی لباس

مراحل تمیز کردن

 1. استفاده از محلول پاک کننده: از محلول پاک کننده خانگی یا تجاری می‌توانید برای پاک کردن لکه کلم بروکلی استفاده کنید. ابتدا محلول را روی لکه بریزید و با دستمال نرم و مرطوب لکه را پاک کنید. سپس با دستمال دیگر لکه را با آب سرد بشویید و خشک کنید.
 2. استفاده از محلول سرکه و آب: مخلوطی از سرکه و آب را برابر با هم تهیه کنید. سپس محلول را روی لکه بریزید و با دستمال نرم و لطیف لکه را پاک کنید. سپس با دستمال دیگر لکه را با آب سرد بشویید و خشک کنید.
 3. استفاده از مخلوط آب اکسیژنه و آب: مخلوطی از آب اکسیژنه و آب را برابر با هم تهیه کنید. سپس محلول را روی لکه بریزید و با دستمال نرم و لطیف لکه را پاک کنید. سپس با دستمال دیگر لکه را با آب سرد بشویید و خشک کنید.
 4. استفاده از پاک کننده فوری: پاک کننده فوری را روی لکه بریزید و به مدت ۳۰ ثانیه روی لکه بگذارید. سپس با دستمال نرم و مرطوب لکه را پاک کنید. سپس با دستمال دیگر لکه را با آب سرد بشویید و خشک کنید.
پاک کردن لکه مام
مشاهده آموزش

در هر صورت، پس از پاک کردن لکه، با دقت لباس را خشک کنید تا هیچ‌گونه رطوبتی باقی نماند.

پاک کردن لکه کلم بروکلی از روی مبل

مراحل تمیز کردن

لکه کلم بروکلی روی مبل می‌تواند از نظر ظاهری ناراحت‌کننده باشد و برای پاک کردن لکه کلم بروکلی می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

 1. استفاده از محلول صابون و آب: با استفاده از محلول صابون و آب می‌توانید لکه کلم بروکلی روی مبل را پاک کنید. بهتر است قبل از شروع به پاک کردن، محلول صابون و آب را روی یک قطعه پارچه نرم بریزید و سپس آن را به آرامی روی لکه بزنید. سپس با یک پارچه نرم و تمیز، لکه را پاک کنید و با یک پارچه دیگر لکه را با آب بشویید. سپس مبل را خشک کنید.
 2. استفاده از محلول اسیدی: مخلوطی از آب و سرکه سفید را تهیه کنید و روی لکه بریزید. سپس با یک پارچه نرم و تمیز، لکه را پاک کنید و با یک پارچه دیگر مبل را با آب بشویید. بعد از پاک کردن، مبل را خشک کنید.
 3. استفاده از پاک کننده خانگی: با تهیه یک محلول از آب و مایع ظرفشویی، لکه کلم بروکلی روی مبل را به آرامی پاک کنید. بعد از پاک کردن با آب سرد شستشو دهید و با یک پارچه خشک مبل را خشک کنید.

نکات مهمی که در زمان پاک کردن لکه کلم بروکلی از روی مبل باید مراقبت کنید، این است که از پاک کننده های شیمیایی شدید استفاده نکنید چرا که ممکن است به بافت مبل آسیب برسانند. همچنین، پس از پاک کردن لکه، مبل را به خوبی خشک کنید و از نور خورشید مستقیم و حرارت به دور نگه دارید.

پاک کردن لکه واکس ماشین
مشاهده آموزش

لکه بری امیدوار است راهکار پاک کردن پاک کردن لکه کلم بروکلی برای شما مفید باشد.

عضویت در خبرنامه

برای آگاهی از تخفیف های فروشندگان و لکه های جدید عضو شوید

عضویت در خبرنامه

 • نام و نام خانوادگی:
 • شماره موبایل:
5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

بدون تبلیغ محو می شوید

ویگو

خرید آنی ارز دیجیتال

آقای بلیط